Údržbář - opravář strojních zařízení

POPIS PRACOVNÍ POZICE:

  • údržba moderních výrobních prádelenských strojů
  • identifikace - vyhledávání a zodpovědnost za odstranění případných poruch na strojích
  • provádění preventivních prohlídek v rámci preventivní údržby
  • vytipování potřebných náhradních dílů
  • zapisování oprav do informačního systému a interní dokumentace
  • 3 směnný provoz
  • vhodné pro absolventy

POŽADUJEME:

  • SŠ odborné s výučním listem nebo maturitou, elektrotechnického směru - výhodou
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • vyhláška č. 50/78 Sb. § 6 výhodou (lze zajistit)
  • svářecí průkaz výhodou
  • zkušenosti se samostatnými opravami výrobních zařízení, znalost mechaniky
  • orientace v elektrotechnické dokumentaci - čtení elektroschémat
  • znalost MS Office, ŘP sk. B
  • zodpovědný, loajální přístup, časovou flexibilitu, ochotu pracovat ve 3-směnném provozu
  • schopnost samostatné práce, spolehlivost, konstruktivní myšlení, zájem učit se novým věcem

NABÍZÍME:

  • platové ohodnocení od 180 - 220,- Kč/hod (+další motivační finanční ohodnocení, dle praxe, zkušeností a zapracování)
  • práce v prosperující společnosti
  • dostupná lokalita - ŠTĚTÍ
  • možnost dalšího vždělání a profesního růstu
  • příspěvek na dopravu do a ze zaměstnání až 1.200,- Kč/měs.
  • odměna při pracovním výročí podle délky zaměstnání 1.800 - 8.500 Kč
  • příspěvěk dárcům krve 200,-Kč/odběr
  • stravenkový paušál 116,- Kč/den
  • pracovní poměr na dobu určitou, po zapracování možnost prodloužení
  • práce na plný úvazek
V případě, že Vás nabízená pozice zaujala, kontaktujte prosím p. Ing. Petr Jäger , tel.: 771 282 818, email: jager@christof.cz