O společnosti

Firma CHRIŠTOF, spol. s r.o. je největší prádelenská společnost v České republice.

Jsme rodinná firma, která v roce 2018 oslavila výročí 110 let od svého založení. Praní a pronájem prádla využívají zdravotnické organizace (nemocnice, soukromé kliniky, rehabilitační centra, dialyzační střediska), ubytovací zařízení (hotely, penziony), wellness centra a organizace z oblasti sociálních služeb (domovy pro seniory, domovy s pečovatelskou službou), apod.

Díky našim dvěma strategicky umístěným provozům v Brně a ve Štětí můžeme obsluhovat zákazníky z celé České, Slovenské i Rakouské republiky. 
Ve společnosti zaměstnáváme téměř 400 zaměstnanců, kteří na svých pozicích zajišťují bezproblémový chod nabízených služeb. Spokojenost našich zákazníků a kvalita poskytovaných služeb je v současném tržním prostředí velice důležitým aspektem, a proto dbáme na proaktivní přístup směrem k zákazníkovi a na rychlý a spolehlivý zákaznický servis.

 
 

Technologie
V obou provozech využíváme moderní technologie pro zpracování zdravotnického, hotelového i klientského prádla. Proces praní je téměř plně automatizován, čímž se zvyšuje jeho rychlost a kvalita. Prádlo pereme v několika kontinuálních pracích linkách či moderních pračkách o kapacitě od 8 do 145 kg. Na proces praní navazuje sušení a žehlení, které zabezpečují moderní sušičky a žehlící linky. Personální a pacientské prádlo je zpracováváno na tzv. finišeru, který díky horkému proudu vzduchu zajistí dokonalé vysušení a narovnání prádla.

Denně zpracováváme přes 60 tun prádla a měsíčně expedujeme přes 2 mil. kusů pronajímaného prádla.