Pracovník údržby v prádelně

Náplň práce:

  • údržba moderních výrobních prádelenských strojů
  • identifikace - vyhledávání a odstranění poruch na výrobních strojích
  • provádění preventivních prohlídek v rámci preventivní údržby
  • vytipování potřebných náhradních dílů
  • zapisování oprav do informačního systému a interní dokumentace
  • 3 směnný provoz
  • vhodné pro absolventy

Požadujeme:

  • SŠ odborné vzdělnání s výučním listem nebo maturitou - elektrotechnického směru - výhodou
  • praxe na podobné pozici - výhodou
  • svářecí průkaz - výhodou
  • orientace v elektrotechnické dokumentaci a čtení elektroschémat - výhodou
  • zodpovědný a loajální přístup, časová flexibilita, ochota pracovat
  • schopnost samostatné práce, spolehlivost, konstruktivní práce, zájem se učit novým věcem
  • práce s MS Office - základní znalost aplikací excel, word, outlook

Nabízíme:

  • mzdové ohodnocení dle výkonu - až 50.000,- Kč/měs.
  • příspvěk na dopravu do a ze zaměstnání až 2.070,- Kč/měs.
  • stravenkový paušál 116,- Kč/den
  • dovolená 5 týdnů
  • smlouva na HPP nejprve na dobu určitou, po zapracovnání na dobu neurčitou
  • práce na plný úvazek
  • nástup možný ihned
V případě, že Vás nabízená pozice zaujala, kontaktujte prosím p. Ing. Petr Jäger , tel.: 771 282 818, email: jager@christof.cz