Obsluha prádelenských strojů a zařízení

Popis pracovní pozice:

  • hledáme pracovníka jako posilu stávajícího provozu prádelny pro manipulaci s čistým prádlem
  • třídění, třepání, sušení prádla, vkládání prádla do žehlících linek, odebírání vyžehleného prádla, skládání prádla, příprava a expedice vyžehledného prádla
  • práce na 3 směny ( 6:00 - 14:00; 14:00 - 22:00; 22:00 - 6:00)
  • výše mzdy je přímo odvislá od pracvovního nasazení, technologické kázně a vlastné pracovní morálky

Požadujeme:

  • minimálně střední odborné vzdělání s výučním listem
  • čistotnou a pečlivou práci s prádlem, pracovní a hygienické návyky
  • dobrou fyzickou i psychickou kondici
  • pracovitost, spolehlivost, časovou flexibilitu
  • požadujeme důsledné dodržování hygienických standardů a hygienických norem.
  • k pracovnímu pohovoru je nutné doložit životopis
  • k nástupu do pracovního poměru je nutné mít platné osobní doklady (občanský průkaz, karta pojištěnce, ZP, potvrzení o pobírání důchodu - pokud náleží, lékařskou prohlídku, doklad o vzdělání a zápočtový list z předchozího zaměstnání

Nabízíme:

  • platové ohodnocení od 25.000 - 35.000,- Kč
  • práce na plný úvazek na dobu určitou smožností prodloužení
  • nástup ihned nebo dle dohody
  • příspěvek na dopravu do a ze zaměstnání
  • stravenkový paušál 116,- Kč/den
  • práce na 3 směny
V případě, že Vás nabízená pozice zaujala, kontaktujte prosím pí. Jaroslavu Kosovu - vedoucí prádelny ve Štětí na tel.:734 789 990 nebo na emailu: kosova@christof.cz