ZAVOLEJTE NÁM +420 517 307 111

Pradlák/HPP

www.christof.cz

Úspěšná, česká společnost CHRIŠTOF, spol. s r.o., zabývající se komplexním servisem a pronájmem prádla, nyní hledá, pro neustále se rozvíjející provozovnu nového zaměstnance na pozici, pradlák.

NÁPLŇ PRÁCE:

- jedná se o manipulaci se znečištěným prádlem a jeho nakládáním do pracího stroje.

POŽADAVKY:

- nutné alespoň základy ovládání PC, pracovitost a zodpovědnost k práci, pečlivost, manuální zručnost, pohotovost, dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost.

NABÍZÍME:

- platové ohodnocení 130,-Kč/h, pracovní doba s fondem 37,5 hod./týden. Jedná se o zaměstnání ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí. Nabízíme smlouvu na HPP, na dobu neurčitou, 5 týdnů dovolené, přátelský kolektiv, práci v suchém prostředí, stravenky 55Kč/den. Přispíváme na dopravu do zaměstnání až 1200,- Kč, 1000,- Kč na dovolenou a Vánoce. Finanční odměna na preventivní péči 250,-Kč/měs., až 1.400,-Kč/rok za pravidelnou docházku. Také Vás patřičně odměníme při různých výročích a přispíváme dárcům krve.

Jedná se o práci ve dvousměnném provozu - 7,5 hod/den.

Nástup ihned, nebo dle dohody.

Místo výkonu práce je Brno - Komárov.

V případě zájmu o tuto pozici zašlete aktuální životopis na michalcikova@christof.cz, nebo volejte na tel. č. 777 307 127 - paní Malá.

Všem zájemcům děkujeme, ale kontaktovat budeme pouze vybrané uchazeče.