Vedoucí údržby

Náplň práce:

  • zajištění a vedení týmu, včetně náboru nových zaměstnanců
  • plánování oprav, dohlížení na pravidelnou údržbu strojů
  • spolupráce se subdodavateli
  • koordinace práce podřízených pracovníků a vymezování povinností údržbářů
  • zajištění provozu skladu
  • zpracovávání plánů požadavků v oblasti údržby, oprav a revizí

Požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ s maturitou technického směru (elektro/strojní)
  • orientaci v technických dokumentech
  • organizační a řídící schopnosti
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • odpovědnost k práci, samostatnost, flexibilita
  • organizaci, kontrolu, schopnost pracovat v týmu
  • zodpovědnost, pečlivost, odolnost vůči stresu
  • řidičský průkaz sk. B
  • praxi na obdobné pozici výhodou, ne podmínkou

Životopis a motivační dopis prosím zasílejte na valis@christof.cz, nebo volejte na tel. č. 602 103 312 - Ing. David Vališ - ředitel provozu.

Nabízíme:

  • finanční odměna se skládá z nástupní mzdy 41.000,- Kč a osobního ohonocení až do výše 100% nástupní mzdy, odvislé od plnění zadaných úkolů
  • práce v přátelském kolektivu v čistém prostředí
  • smlouva na HPP, dovolená 5 týdnů
  • příspěvěk na dopravu do a ze zaměstnání až 1.200,- Kč/měs
  • příspěvěk na stravování 99,- Kč/den