Expedient/-ka

NÁPLŇ PRÁCE:

  • počítání jednotlivých sortimentů
  • třídění prádla dle druhu a rozměrů
  • kompletace a expedice vypraného prádla dle objednávek.
  • práce ve dvousměnném provozu - ranní, odpolední.

POŽADAVKY:

  • nutná flexibilita, min. výuční list
  • pracovitost a zodpovědnost k práci, pečlivost
  • manuální zručnost, pohotovost, dobrý zdravotní stav
  • trestní bezúhonnost
  • zkušenosti z oblasti expedice nebo obchodu výhodou, ne však podmínkou

NABÍZÍME:

  • platové ohodnocení až 28.000,- Kč
  • jedná se o zaměstnání ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí.
  • nabízíme smlouvu na HPP, na dobu neurčitou, přátelský kolektiv, práci v suchém prostředí
  • stravenkovné - 65Kč/den
  • přispíváme na dopravu do zaměstnání až 1200,- Kč/měs.
  • finanční odměna na preventivní péči 700,-Kč/měs.,
  • také Vás patřičně odměníme při různých výročích a přispíváme dárcům krve.

Místo výkonu práce je Brno - Komárov.

V případě zájmu o tuto pozici volejte na tel. č. 777 307 122 pí. Hana Galandrová