Pracovník/pracovnice v prádelně

Nabízíme:

  • mzdové ohodnocení 165 - 195 Kč/hod. dle výkonu, tj. průměrně při 21 pracovních dnech 26.000 - 30.700 Kč/měs., resp.včetně bonusů (viz níže) až 35.760,- Kč/měs.(HM)
  • práci ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • smlouva na HPP na dobu neurčitou
  • přátelský kolektiv
  • práci v suchém a čistém prostředí
  • příspěvek na dopravu do a ze zaměstnání až 2.070,- Kč/měs.
  • stravenkový paušál 116,- Kč/den, až 2.668,- Kč/měs.
  • odměna 700,- Kč/měs., dle kritérií (např. kvalita práce apod.)
  • odměny při výročích, příspěvek dárcům krve 1000 Kč/odběr

Práce ve dvousměnném provozu, 7,5 hod/den

Termín nástupu: ihned

Místo výkonu práce: Brno Komárov

Náplň práce:

  • třídění již vypraného prádla podle druhu a sortimentu
  • samostatná příprava prádla pro žehlení a sušení
  • vkládání prádla do automatizovaných žehlících linek
  • odebírání prádla, skládání froté prádla, aj.
  • Práce ve dvousměnném provozu, 7,5 hod/den

Požadujeme:

  • ukončené minimálně základní vzdělání
  • pracovitost a zodpovědnost k práci
  • pečlivost, manuální zručnost
  • pohotovost, dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost
  • zkušenosti s manuální prací výhodou

V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře nebo na email sekretariat@christof. cz, nebo volejte na tel.: 777 307 127