Obsluha praček - pradlák

Náplň práce:

  • nakládání znečištěného prádla na dopravník linky
  • volba čísla zákazníka z databáze linky
  • volba programu podle druhu materiálu a znečištění prádla
  • práce ve dvousměnném provoze, 7,5 hod/den

Požadujeme:

  • ukončené minimálně základní vzdělání
  • základní znalost práce s počítačem
  • pracovitost a zodpovědnost
  • trestní bezúhonnost
  • zkušenosti s manuální prací - výhodou

Nabízíme:

  • mzdové ohodnocení 200 - 210 Kč/hod., dle výkonu, tj. průměrně při 21 pracovních dnech 31.500 - 33.070 Kč/měs., resp. včetně bonusů průměrně 35.820 - 37.400 Kč/měs. (HM)
  • práce ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • smlouva na HPP na dobu neurčitou
  • příspěvek na dopravu do a ze zaměstnání až 2.070 Kč/měs.
  • stravenkový paušál 116 kč/den, až 2.668 Kč/měs.
  • odměna 700 Kč/měs. dle kritérií (např. kvalita práce apod.)
  • odměny při výročích, příspěvek dárcům krve 1.000 Kč/odběr

V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře nebo na email sekretariat@christof. cz, nebo volejte na tel.: 777 307 127